Główna » Debon

Debon


Przyczepy Debon – Cheval Liberté

Witamy na stronie firmy WIRO-BP autoryzowanego dystrybutora przyczep do przewozu koni marki Cheval Liberté firmy DEBON.

Firma DEBON powstała w połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku i od początku swego istnienia zajmowała się produkcją przyczep do przewozu koni. Przez te wszystkie lata uważnie słuchała uwag oraz sugestii swoich klientów i dziś jest jednym z największych w Europie producentów przyczep do przewozu koni. W ofercie posiada przyczepy jednokonne, dwukonne, trzykonne oraz czterokonne, a uwzględniając informacje związane z transportem małych i dużych koni – stworzyła kilkanaście modeli przyczep zapewniających bezpieczeństwo i komfort przewożonym zwierzętom.

Firma DEBON w produkowanych modelach przyczep wyodrębniła serie sklejkowe, poliestrowe i aluminiowe, a do każdej z nich zaproponowała bogate wyposażenie wewnętrzne w standardzie oraz dodatkowe opcje za dopłatą. Jednym z ważniejszych elementów jest podwozie przyczepy – Pullman II (zawieszenie na sprężynach z amortyzatorami z obniżonym środkiem ciężkości).

W swojej ofercie posiadamy przyczepy jednokonne, dwukonne, trzykonne i czterokonne. Bazując na sprawdzonej wiedzy o przewożonych zwierzętach firma zaprojektowała i wyprodukowała przyczepy Dobre, Estetyczne, Bezpieczne, Oryginalne i Niepowtarzalne – po prostu DEBON.

 

Zobacz nasz profil na Google+